?
Hledání:
 Ostrava
Žádané obory
ukázat další obory …
Žádané kurzy
ukázat další obory …
Ostrava 
Vzácné kurzy
ukázat další obory …

Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v Ostravě

Kurz kreslení

V tomto uspěchaném období je velmi důležité věnovat čas sobě. A kurzy kreslení každému v jeho příjemné aktivitě dodají pocit pohodově stráveného času.

Zbývá Poukazů
4
Hodin výuky
10
Začíná za
39 dnů
Původně
3 000 Kč
Sleva
67 %
Ušetříte
2 001 Kč
Rozsah výuky:
10 h 
Čas konání:
dopoledne 
Délka kurzu:
dva dny  (do 26.11.2017)  
Blanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v Ostravě

kód kurzu: kreslení OS

?

Termín konání kurzu

Zahájení:
25.11.2017 (za 39 dnů)
Ukončení:
26.11.2017
Čas konání:
dopoledne 
Délka kurzu:
dva dny
Poznámka:
Kurz probíhá v sobotu a neděli od rána do odpoledne, každý den přibližně 5 hodin, v sobotu je více teorie, v neděli je průběh volnější.

Rozsah výuky

Počet hodin:
10 h
Délka vyučovací hodiny:
60 minut
Periodicita:
Jednorázový intenzivní kurz

Cena kurzu

Cena před slevou:
3 000 Kč
Cena po slevě:
999 Kč
Sleva:
67%
Ušetříte:
2 001 Kč
Cena nezahrnuje:
Materiál není v ceně voucheru - doplácí se na místě.
Další nutné náklady po nástupu výuky:
Doplatek na místě 250 Kč za veškerý materiál, který budete na dva dny potřebovat

Náplň a obsah kurzu

V tomto uspěchaném období je velmi důležité věnovat čas sobě. A kurzy kreslení každému v jeho příjemné aktivitě dodají pocit pohodově stráveného času.

Proč si vybrat tento kurz

Na kurzu kreslení se naučí kreslit každý od 10. roku až po 100. Technika byla vymyšlena paní prof. Betty Edwards a její týmem učitelů a nazvali ji "Kreslení pravou hemisférou''. Je vhodná pro každého, kdo má zájem vyzkoušet své dovednosti. Kurz pořádám již 5 let a zatím se nestalo, aby někdo odešel bez obrázku, i když jenom částečného.

Pro koho je kurz určen

Někdo kreslí pomalu, někdo je rychlejší, ale KAŽDÝ má schopnost kreslit a nakreslit nějaký portrét. Vozím s sebou cca 70 předloh od nejjednodušších, což jsou obličejíčky miminek, až po pracnější, což je vousatý a obrýlený miláček českého národa pan Werich. Jenom trpělivost si musíte přinést, tu nikomu nedodám.

Cíl kurzu

Za dva dny po pěti hodinách, tedy za deset hodin celkově si každý účastník odnáší alespoň částečně zpracovaný portrét a hlavně zkušenost, jak se zdokonalovat v práci kreslení.

Obsah kurzu

Levá hemisféra nám otevírá logickou, rozumovou podstatu vnímání situací a detail při pozorování objektu či prostoru, ať je jakýkoliv. Pravou hemisférou rozpoznáváme citové vjemy a celek objektu či prostoru. Předáváním informací mezi pravou a levou hemisférou se zrychluje náš celkový přístup k jednotlivým situacím i k úkonům a také se zlepšujeme v rozhodování. Není situace, kdy bychom nepotřebovali obě hemisféry, ale rychlost u jednotlivců je různá. Jsou však situace plynoucí z pracovního zařazení, kde se rychlost myšlení vyžaduje. Jedním ze způsobů cvičení propojení pravé a levé hemisféry je Kurz kreslení pravou a levou hemisférou, kdy se kreslí portrét. Protože Američani zjistili, že kreslení portrétu vyžaduje větší soustředění pravou hemisférou, nazvali techniku Kreslení pravou hemisférou.

Nejde o automatickou kresbu. Mnozí mívají různé představy a bývají překvapeni. Kurz kreslení je skutečně kurzem kreslení a kreslit se budete učit. Vysvětlím, jak propojit pravou a levou hemisféru a proč to ke své práci potřebujeme. Co přesně a co všechno má která hemisféra za úkol, je podrobně popsáno v mnohé odborné literatuře, já bych jenom ráda vyvedla z omylu všechny lidi, kteří přicházejí na kurz a mají představy o tom, že vše jde samo. Že pravá hemisféra za ně všechno udělá. Není to tak. Učíte se opravdu krok za krokem jednoduchou techniku kreslení, díky které skutečně každý člověk zvládne jednoduchý a postupně i složitější portrét. Technika je velmi jednoduchá a je vhodná pro každého, kdo nemá žádné zkušenosti, nemá uvolněná zápěstí, i když 2 dny jsou velmi krátkou dobou.

Místo výuky

Blanka Malá

Ostrava
adresa bude upřesněna

Kontaktovat

Telefon: 516 116 568


zvětšit mapu »


Kde uplatnit Poukaz

Místo:

Jakmile obdržíte voucher, pošlete prosím jeho číslo, případně celý voucher, na e-mail kurzymalovani@gmail.com.

Datum:

Spolu s číslem voucheru prosím pošlete i požadovaný termín, jméno a příjmení účastníka.

Poznámka:

Aktualizovaný přehled termínů v dalších městech a ostatní informace najdete na http://www.doteky.estranky.cz/clanky/kurzy/kresleni-pravou-a-levou-hemisferou..html

Blanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v Ostravě – Lektor Blanka Malá
Lektor tohoto kurzu:

Blanka Malá

využívám své letité zkušenosti v oblasti léčitelství- diagnostiky, numerologie

Rozborem povahových vlastností se dostanu ke skutečných schopnostem, které bývají jenom potlačené rozumovým potenciálem mozku. Energetickým působením na hemisféry zharmonizuji centra a zároveň je propojím.
Pomáhám tímto způsobem velice úspěšně i postiženým dětem, které mají v těchto centrech nedostatečnou či přebytečnou energii.
U zdravého jedince stačí srovnat energie center a vzájemně je propojit. Mé fotografie dokazují, jak silně tato malá pomoc působí.

V čem lektor vyniká

Nevím, jestli v něčem vynikám, v každém případě mě práce tohoto druhu baví a nejvíc mě těší, když vidím úspěchy a rozzářené oči lidí, kteří si do chvíle prvního obrázku nevěřili.

Vzdělání a praxe

V roce 1996 jsem prošla kurzem psychotroniky u lékaře psychotronika MUDr. Mariána Mudrocha a od té chvíle pomáhám lidem, kteří se na mě obracejí s různými obtížemi. Poslední roky i s velmi vážnými chorobami jako je RS (roztroušená skleróza) či rakovina.

Fotografie z kurzu

Blanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v Ostravě – všichni se pekelně soustředili....Blanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v OstravěBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v Ostravě – druhý den se maluje portrétBlanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v Ostravě – obrázek právníčky, která nevěřila, že by někdy takový obrázek mohla namalovat.Blanka Malá – Ostrava – Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v Ostravě – pan Werich dopadl velmi dobře :)

Pár slov o nás

Způsob otevření pravé hemisféry a její propojení je netradiční. Nikoho nemusím nutit cvičit, pracuji s energií každého jedince, který je na mém kurzu a díky tomu každý odchází nabitý a neuvěřitelně odpočatý.

Proč si vybrat nás

V oboru léčitelství pracuji téměř 20 let a má praxe, kterou zde zúročuji, se týká hlavně postižených dětí. Práce se zdravým člověkem, který navíc chce vidět a vnímat vše, co k umění patří, je pro mě velmi jednoduchá. Výsledky uváděné fotografiemi mluví za vše.

Jak uplatnit slevový Poukaz

  • Po zakoupení slevového Poukazu nás kontaktujte a dohodneme podrobnosti nástupu do kurzu.
  • Při kontaktu s námi musíte znát název kurzu a kód Poukazu; tyto údaje dostanete e-mailem po zakoupení kurzu tlačítkem "Koupit".

Platnost slevového Poukazu

Poukaz je platný 14 dnů od zakoupení. Během této doby nás kontaktujte a dohodněte se na podrobnostech nástupu do kurzu.

Podmínky získání slevy

  • Zakoupení Poukazu na slevu kurzu tlačítkem "Koupit"
  • Prokázání se jedinečným kódem Poukazu – dostanete e-mailem po zakoupení kurzu. Pokud se neprokážete kódem slevového Poukazu (nebo přímo poukazem), nemáte na slevu nárok.
  • Do 14 dnů po obdržení Poukazu nás musíte kontaktovat a do kurzu se přihlásit/zapsat.

Průběh zápisu do kurzu

Není třeba osobní zápis. Zakupte kurz a nahlašte nám (tel., mail) slevový kód Poukazu a přijďte přímo na první hodinu.
Koupit kurz

Slevu získáte zakoupením tohoto kurzu tlačítkem "Koupit kurz".

Napište nám, jaký kurz hledáte
Zajistíme ho se slevou a upozorníme vás
Příklad: AJ, půlroční kurz, začátečník, po-st večer

Odběr upozornění na nově přidané zlevněné kurzy lze kdykoliv odhlásit Váš e-mail nebude poskytnut nikomu jinému * = povinná položkaSlevyKurzů.cz Praha
SlevyKurzů.cz Brno
SlevyKurzů.cz Ostrava
SlevyKurzů.cz Plzeň
SlevyKurzů.cz Olomouc
SlevyKurzů.cz Liberec
SlevyKurzů.cz České Budějovice
SlevyKurzů.cz Hradec Králové
SlevyKurzů.cz Ústí nad Labem
SlevyKurzů.cz Pardubice
SlevyKurzů.cz Zlín
SlevyKurzů.cz Karlovy Vary
SlevyKurzů.cz Jihlava