?
Hledání:
 Olomouc
Žádané obory
ukázat další obory …
Žádané kurzy
ukázat další obory …
Olomouc 
Vzácné kurzy
ukázat další obory …

Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvou

Kurz řemesla, Další odborný kurz, Kurz vitráže, Další výtvarný kurz

Kurz tiffany vitráž je určen jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Poukaz na kurz platí 3 měsíce, po domluvě i déle.

Zbývá Poukazů
4
Hodin výuky
8
Zahájení
domluva
Původně
2 500 Kč
Sleva
10 %
Ušetříte
250 Kč
Rozsah výuky:
1x8h (8 h) 
Čas konání:
dopoledne 
Délka kurzu:
jeden den  
Dny výuky:
So 
MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvou

kód kurzu: vitráže 01.4

?

Termín konání kurzu

Zahájení:
domluva
Čas konání:
dopoledne 
Délka kurzu:
jeden den
Poznámka:
Kurz začíná v 10. 00 a obvykle končí v 18.00 hod.

Rozsah výuky

Počet hodin:
8 h (1x8h)
Délka vyučovací hodiny:
60 minut
Periodicita:
Jednorázový intenzivní kurz
Rozvrh hodin:
zobraz rozvrh
Počet studentů ve skupině:
2 – 5
Poznámka:
Začínáme v 10.00 hod. Studenti si mohou dle své potřeby udělat přestávku na oběd. Končíme kolem 18.00 hod. Za prodloužený čas není žádný příplatek. Končíme až je dílo hotové.

Cena kurzu

Cena před slevou:
2 500 Kč
Cena po slevě:
2 250 Kč
Sleva:
10%
Ušetříte:
250 Kč
Cena zahrnuje:
V ceně kurzu je zahrnut veškerý materiál k výrobě tiffany vitráže. Veškeré nástroje a nářadí a moje individuální péče. K dispozici je čaj zelený, černý, bylinkový, dobré espresso, černá a rozpustná káva.

Proč se bez obav zúčastnit tohoto kurzu.

Už 20 let se zabývám návrhy a zhotovením vitráží. A je to disciplína ve všech bodech náročná. Proto jsem kurz koncipovala tak, aby kurz zvládl i začátečník. Takže jsem probrala svoje dlouholeté zkušenosti a uplatnila je v tomto kurzu, aby se student cítil příjemně a uvolněně. A postupně, krok za krokem, bez problému, zvládal jednotlivé kroky zhotovení vitráže. Když je potřeba, pomáhám. Nadšení a vděčnost mých studentů mě dává zpětnou vazbu, že se můj záměr povedl. Mnozí se vracejí na jiné kurzy, které zde také můžete najít.

Náplň a obsah kurzu

Kurz tiffany vitráž je určen jak pro začátečníky, tak i pokročilé.
Poukaz na kurz platí 3 měsíce, po domluvě i déle.

Proč si vybrat tento kurz

Kurz vitráží je určen jak pro studenty, kteří si chtějí udělat pohodový den plný tvůrčí energie, tak pro odborné pracovníky, třeba učitele, kteří mají možnost příspěvku od školy, nebo státu na rozvoj svého vzdělání. Také pro firmy, které chtějí podpořit své zaměstnance a udělat jim krásný den. Studenti, kteří se chtějí věnovat doma vitráži poradím.

Pro koho je kurz určen

Kurz vitráží je určen pro všechny věkové kategorie. Minimální věk účastníků je 10 let v doprovodu rodiče.
Kurz je učen jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Nikdo se nemusí bát, že by něco nezvládl. V průběhu kurzu názorně ukazuji a pomáhám.

Cíl kurzu

Domů si odnesete krásnou vitráž, jejíž motiv si vyberete z velkého množství návrhů, které jsou u mě k dispozici. Zakládám si na tom, aby to byl pro studenty čas strávený v pohodě, krásné pracovní a tvořivé aktivitě. Je pro mě radost vidět na závěr dne rozzářené oči studentů, že takovou náročnou práci zvládli. A zvládnou ji všichni, třeba i s mou pomocí.
Těm, kteří chtějí pokračovat sami ve výrobě vitráží věnuji hodně času a ukazuji na internetu, kde koupit sklo, cín a další pracovní pomůcky, nástroje a literaturu pro výrobu vitráží. Připravuji i kurzy v Brně.

Obsah kurzu

Koncem roku jsme ateliér rekonstruovali tak, aby ve všech směrech vyhovoval výuce a práci mých studentů. Pořádám i další kurzy: Kurz tiffany lampa, Kurz Americká vitráž (lepená)Kurz cínovaný šperk,, Kurz skleněná mozajka.
Takže pojďme si udělat krásný den plný tvůrčí energie a radosti z podařeného díla a krásné vitráže.
Co nás čeká:

 • zde, v mé laskavé péči si povíme něco o výrobě skla a historii tiffany techniky.
 • návrhy, nebo představy můžete mít své, nebo si vyberete u mě.
 • řekneme si něco stavbě a konstrukci vitráže.
 • podle vybraného návrhu si vyrobíte a rozkreslíte šablonu, nebo si vezmete už šablonu připravenou z výběru vitráží, které mám pro Vás připravené.
 • vyberete si z nabídky barevné sklo podle svého vkusu.
 • naučíme se techniku řezání skla, broušení jednotlivých kousků skla, oblepování, scínování.
 • povíme si podrobnosti o jednotlivých částech postupu vedoucí k úspěšnému zhotovení vitráže.
 • a pak už si společně projdeme jednotlivými úseky výroby a montáže vitráže od prvního řezání až po scínování, závěrečného patinování a leštění antioxidačním prostředkem.

V průběhu kurzu budu zodpovídat veškeré Vaše otázky a dozvíte se, kde nakoupit sklo a veškeré nářadí tak, abyste si mohli zřídit svoji dílnu a věnovat se tomuto krásnému uměleckému řemeslu. Poradím i ohledně literatury.
Sebou si přineste pracovní oděv, pokud možno pevné přezůvky a hlavně dobrou náladu a úsměv.

Místo výuky

MV studio, Milena Vykopalová

Centrála Prostějov
Vít. Nezvala 7, Prostějov

Kontaktovat

Telefon: 516 116 568


zvětšit mapu »


Kde uplatnit Poukaz

Místo:

Centrála Prostějov(Vít. Nezvala 7, Prostějov)

Datum:

viz poznámku

Poznámka:

Zavolejte, nebo mailujte a osobně spolu domluvíme termín zaplaceného kurzu.

MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvou – Lektor Milena Vykopalová
Lektor tohoto kurzu:

Milena Vykopalová

Lektorka vitráže a cínování šperků.

V mém uměleckém a sklářském ateliéru se zabývám návrhy a tvorbou vitráží, vícebarevných projektů, tiffany lamp a replikami starých originálních tiffany lamp a tvorbou autorských šperků. Na základě svých dlouholetých zkušeností jsem se rozhodla tuto radost, krásu a um z tvorby vitráže, předávat dál.
Koncem roku jsme ateliér rekonstruovali tak, aby ve všech směrech vyhovoval výuce a práci mých studentů.
Takže, pojďme si udělat krásný den plný tvůrčí energie a radosti z podařeného díla .

Fotografie z kurzu

MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvouMV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvouMV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvouMV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvouMV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvouMV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvouMV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvouMV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvou – Velmi šikovné dámy.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvou – Jednotlivé dílky oblepeny samolepicí měděnou páskou a poskládány na předloze. Teď už ,,jenomMV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvou – No a dílo je hotové. Radost studentky je bezmezná. A to mi na začátku tvrdila, že to nezvládne.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvou – Podle mého návrhu dělaná kočička se právě pájí cínem. A připravuje červené srdíčko, které se připájí na kočičku.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvou – A ta krásná růžová ouška dohromady s tou modrou. No krása. Moje studentka je nadšená. Ocásek podle mých rad vytepala z měděného drátu. Teď je krásně zatočený . Prostě kočka ve 3D.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvou – A tady zrovna tak. Motýl nádherný, ale fotka no.....MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvou – Tady si šikovná studentka přinesla svůj návrh.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvou – Příjemná práce v novém ateliéru.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvou – Krásná zubařka si dělá vitráž zubu do své nové ordinace.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvou – Vitráž zubu, asi stolička, bude viset v ordinaci.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvou – Nově vybavený a přestavěný ateliér.  MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvou – Rozdělané dílo.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvou – Elegantní labuť na řetízku. Určeno pro kubánského přítele studentky.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní kurz vitráží v Prostějově - domluvou – Vitrážový obraz. Návrh si přinesla studentka. Velká šikulka.

Pár slov o nás

Už přes 20 let se zabývám návrhy a zhotovením vitráží, jak klasických do olověných profilů, tak tiffany vitráží, které přivedl na svět slavný americký zlatník, umělec, malíř, sklářský výtvarník, král secesního designu Louis Comfort Tiffany.
Tato metoda, která je jemnější, než klasická vitráž, dovoluje zhotovovat velmi ceněné Tiffany lampy, vitráže, šperky a mozaiky, které také ve své dílně navrhuji a zhotovuji.

Proč si vybrat nás

Pro tuto práci je nezbytné používat luxusní vitrážové sklo, které se vyrábí v USA. U ručně dělaných skel může být cena až 10 000 Kč i více za m2. Takže dílo udělané z této nepřeberné škály barevných skel je luxusní. Přijďte se na tu krásu podívat.
Také mozaiky zhotovené tímto sklem jsou luxusní.
Na kurzu Cínovaný šperk mám připraveny ještě minerály, polodrahokamy a další materiál.
Na kurzu Americká vitráž používáme jen ty nejkvalitnější materiály od renomované anglické firmy RegaLead.

Jak uplatnit slevový Poukaz

 • Po zakoupení slevového Poukazu nás kontaktujte a dohodneme podrobnosti nástupu do kurzu.
 • Při kontaktu s námi musíte znát název kurzu a kód Poukazu; tyto údaje dostanete e-mailem po zakoupení kurzu tlačítkem "Koupit".

Platnost slevového Poukazu

Poukaz je platný 14 dnů od zakoupení. Během této doby nás kontaktujte a dohodněte se na podrobnostech nástupu do kurzu.

Podmínky získání slevy

 • Zakoupení Poukazu na slevu kurzu tlačítkem "Koupit"
 • Prokázání se jedinečným kódem Poukazu – dostanete e-mailem po zakoupení kurzu. Pokud se neprokážete kódem slevového Poukazu (nebo přímo poukazem), nemáte na slevu nárok.
 • Do 14 dnů po obdržení Poukazu nás musíte kontaktovat a do kurzu se přihlásit/zapsat.

Průběh zápisu do kurzu

Není třeba osobní zápis. Zakupte kurz a nahlašte nám (tel., mail) slevový kód Poukazu a přijďte přímo na první hodinu.
Koupit kurz

Slevu získáte zakoupením tohoto kurzu tlačítkem "Koupit kurz".

Název kurzu Volných míst
/ Poukazů
Cena po slevě
(sleva)
Začátek
kurzu
Rozsah
výuky
Kurz Americká vitráž (lepená) v Prostějově - domluvou. 5 Poukazů 2 115 Kč (10%) domluva 7 h (1x7h) dopoledne
Sobotní kurz Skleněná mozaika v Prostějově - domluvou 7 Poukazů 1 890 Kč (10%) domluva 8 h (1x8h) dopoledne
Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou 3 Poukazy 3 591 Kč (10%) domluva 13 h (1x13h) dopoledne
Napište nám, jaký kurz hledáte
Zajistíme ho se slevou a upozorníme vás
Příklad: AJ, půlroční kurz, začátečník, po-st večer

Odběr upozornění na nově přidané zlevněné kurzy lze kdykoliv odhlásit Váš e-mail nebude poskytnut nikomu jinému * = povinná položka



SlevyKurzů.cz Praha
SlevyKurzů.cz Brno
SlevyKurzů.cz Ostrava
SlevyKurzů.cz Plzeň
SlevyKurzů.cz Olomouc
SlevyKurzů.cz Liberec
SlevyKurzů.cz České Budějovice
SlevyKurzů.cz Hradec Králové
SlevyKurzů.cz Ústí nad Labem
SlevyKurzů.cz Pardubice
SlevyKurzů.cz Zlín
SlevyKurzů.cz Karlovy Vary
SlevyKurzů.cz Jihlava