?
Hledání:
 
Žádané obory
ukázat další obory …
Žádané kurzy
ukázat další obory …
 
Vzácné kurzy
ukázat další obory …

Naši partneři

Seznam našich partnerů, kteří nám pomáhají s propagací portálu SlevyKurzů.cz. Děkujeme jim za jejich příspěvek a doufáme, že jim odkazy na jejich weby a projekty přinese nové zákazníky, čtenáře a zájemce o jejich služby.

Angličtina – angličtina na internetu; vše o angličtině a také kurzy angličtiny, překlady angličtiny, anglické výukové materiály.

Němčina – němčina na internetu; vše o němčině a také kurzy němčiny, překlady němčiny, německé výukové materiály.

Španělština – španělština na internetu; vše o španělštině a také kurzy španělštiny, překlady španělštiny, španělské výukové materiály.

Francouzština – francouzština na internetu; vše o francouzštině a také kurzy francouzštiny, překlady francouzštiny, francouzské výukové materiály.

Italština – italština na internetu; vše o italštině a také kurzy italštiny, překlady italštiny, italské výukové materiály.

Jazykovky.cz – Jazykové školy a jazykové kurzy

Adresář jazykových škol a jazykových kurzů v ČR. Jazykové kurzy lze hledat podle řady parametrů. Registrovány jsou všechny významné jazykové školy v ČR.

Jazykové zkoušky – vše o diplomech a certifikátech

Informace o jazykových zkouškách všech druhů z mnoha jazyků. Podrobné informace o anglických jazykových zkouškách FCE, CAE atd…

Jazyky.Studium.Práce

Časopis o jazycích a jejich studiu a pracovním využití. Jazyky a vše, co s nimi souvisi: Překlady jazyků, Studium jazyků, výuka jazyků, zahraniční pobyty, cestování …

Práce v Olomouci

V Olomouci běží regionální web určený pro nabídky práce v Olomouci a okolí a pro brigády v Olomouci. Nabídka volných pracovních pozic v olomouckém regionu je navázána na facebookové pracovní stránky, kde jsou pracovní nabídky také k dispozici.

Práce v Tišnově

Regionální služba sdružující nabídky práce v Tišnově a nabídky práce v Kuřimi. Nechybí také rubrika pro brigády v Tišnově. Seznam zaměstnavatelů v tišnovském regionu a nabídka volných pracovních míst je propojena s facebookovými pracovními stránkami a skupinami, kam směřují všechny aktuální pracovní nabídky, aby se dostali k co nejvíce občanům Tišnova a okolí.

Registr překladatelských firem ČR

Registr překladatelských firem, překladatelů a tlumočníků, kteří zajišťují překlady, tlumočení a další překladatelské služby v ČR. Naleznete jejich ucelené překladatelské profily, reference, hodnocení.

Nazkušenou.cz – zahraniční pobyty

Informace o zahraničních pobytech jak studijních (studium v zahraničí), tak pracovních (práce v zahraničí). Zkušenosti studentů ze zahraničních stáží, studia jazyků i ze studijních univerzitních pobytů.

Práce v Přerově

Regionální pracovní portál poskytuje prostor pro nabídky práce v Přerově a okolí. Pro lepší oslovení občanů Přerova jsou volná místa v Přerově nabízena také na facebookových pracovních stránkách, stejně jako u dalších regionálních pracovních projektů.

Práce v Prostějově

Pracovní web zaměřený na nabídky práce v Prostějově a okolí je ideální řešení pro nabídku práce občanům Prostějova a okolí. Kromě webové stránky jsou volná místa v Prostějově umisťována do facebookových pracovních stránek a skupin, které na prostějovsku admistrujeme.
SlevyKurzů.cz Praha
SlevyKurzů.cz Brno
SlevyKurzů.cz Ostrava
SlevyKurzů.cz Plzeň
SlevyKurzů.cz Olomouc
SlevyKurzů.cz Liberec
SlevyKurzů.cz České Budějovice
SlevyKurzů.cz Hradec Králové
SlevyKurzů.cz Ústí nad Labem
SlevyKurzů.cz Pardubice
SlevyKurzů.cz Zlín
SlevyKurzů.cz Karlovy Vary
SlevyKurzů.cz Jihlava