?
Hledání:
 
Žádané obory
ukázat další obory …
Žádané kurzy
ukázat další obory …
 
Vzácné kurzy
ukázat další obory …

Jak si koupit kurz – časté otázky

  1. Vybíráte si z kurzů, kde jsou poslední volná místa, která školy nabízejí s výraznou slevou.
  2. Vyfiltrujte si ten typ kurzů z vašeho města, o který máte zájem.
  3. Zakupte si místo ve vybraném kurzu co nejdříve – volných míst bývá málo a kurz může být prodán i v průběhu vašeho výběru; v tom případě si vyberte jiný kurz nebo se přihlaste k odběru upozorňování na nově přidané kurzy – pak nic nezmeškáte
  4. Po zakoupení kurzu vám přijde e-mailem Poukaz na váš zakoupený kurz s unikátním kódem, který nahlaste ve škole při zápisu do kurzu.
  5. Platnost Poukazu je 14 dní. Ty využijte na zápis do kurzu. Po uplynutí této doby nemůžete Poukaz vrátit, ani si nemůžete nárokovat místo v kurzu.
  6. Užijte si studium se slevou a napište nám, jak jste byli se školou spokojeni.
Přihlásit se k odběru informací o nových kurzech

Časté otázky a odpovědi

Jak si mám koupit kurz? Vyberete si z nabídky a kliknete na tlačítko „koupit“. Přijde vám Poukaz na kurz. Do 14 dnů se pak musíte do kurzu zapsat v příslušné škole.

Je moje objednávka kurzu závazná? Ano. Jakmile zatrhnete souhlas s obchodními podmínkami a s podmínkami užití portálu SlevyKurzu.cz a kliknete na potvrzující tlačítko, bereme objednávku jako závaznou a očekáváme platbu. Pokud platba nepřijde do dvou pracovních dnů, bude váš e-mail na SlevyKurzu.cz zablokován, abychom zabránili zneužívání systému a nepoškozovali školy, které u nás kurzy nabízejí.

Kde získám bližší informace o kurzu? U každého kurzu je kontakt na školu, která kurz otevírá. Vzhledem k počtu kurzů nejsme schopni podávat bližší informace o každém kurzu my.

Jak zjistím, jestli na kurz mám dostatečné vstupní vědomosti? Například u jazykových kurzů mají školy na svých stránkách rozřazovací testy, které si můžete udělat před zakoupením kurzu. Případně si vás ve škole přezkouší při zápisu do kurzu. Zpravidla ale školy nenabízí do internetového prodeje kurzy se speciálními požadavky.

Může mi škola nabídnout místo zakoupeného kurzu jiný kurz? Není to pravidlem, ale je to možné. Zpravidla k tomu dochází, pokud neodhadnete své znalosti a schopnosti a kurz je pro vás příliš náročný nebo naopak příliš snadný. Škola vám pak může nabídnout adekvátnější variantu kurzu.

Mohu zakoupený kurz vrátit? Zaplacením kurzu si rezervujete místo v kurzu. Školy utrpí újmu, když vám rezervované místo zůstane volné. Máte ale právo do 14 dnů od nákupu Poukaz vrátit. Ideální je, pokud zjistíte, že nemůžete do kurzu nastoupit, co nejdříve. Běžte se proto co nejdříve do školy zapsat.

Jakým způsobem mohu vrátit zakoupený kurz? Pošlete nám nazpět e-mail se slevovým kódem, důvodem navrácení Poukazu (není podmínkou), datem zakoupení Poukazu a číslem účtu, na který peníze vrátíme. My následně kód zneplatníme a pošleme peníze na účet, který uvedete v žádosti o vrácení Poukazu. Poukaz můžete vrátit do 14 dnů od zakoupení; do doby než do kurzu nastoupíte. Není samozřejmě možné si v pátek koupit víkendový kurz, nastoupit do něj a v pondělí se pokusit Poukaz vrátit.

Mohu kurz někomu darovat? Je otázkou, zda je kurz nejvhodnější dárek. Určitě s obdarovaným předem zkonzultujte, zda má o kurz zájem. Jinak je kupon volně přenosný a do kurzu se může zapsat ten, kdo se ve škole prokáže příslušným kódem.

Kdy mi budou strženy peníze, pokud platím kartou? Do 15 minut.

SlevyKurzů.cz Praha
SlevyKurzů.cz Brno
SlevyKurzů.cz Ostrava
SlevyKurzů.cz Plzeň
SlevyKurzů.cz Olomouc
SlevyKurzů.cz Liberec
SlevyKurzů.cz České Budějovice
SlevyKurzů.cz Hradec Králové
SlevyKurzů.cz Ústí nad Labem
SlevyKurzů.cz Pardubice
SlevyKurzů.cz Zlín
SlevyKurzů.cz Karlovy Vary
SlevyKurzů.cz Jihlava