?
Hledání:
 Olomouc
Žádané obory
ukázat další obory …
Žádané kurzy
ukázat další obory …
Olomouc 
Vzácné kurzy
ukázat další obory …

Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou

Kurz vitráže

Tento kurz – Tiffany lampa je určen jak pro začátečníky, tak i pokročilé.

Zbývá Poukazů
4
Hodin výuky
10
Zahájení
domluva
Původně
3 600 Kč
Sleva
10 %
Ušetříte
360 Kč
Rozsah výuky:
1x10h (10 h) 
Čas konání:
dopoledne 
Délka kurzu:
jeden den  
Dny výuky:
So 
MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou

kód kurzu: vitráže 03.1

?

Termín konání kurzu

Zahájení:
domluva
Čas konání:
dopoledne 
Délka kurzu:
jeden den
Poznámka:
Kurz začíná v 9.30 hod. a obvykle končí mezi 19 -20.00 hod.

Rozsah výuky

Počet hodin:
10 h (1x10h)
Délka vyučovací hodiny:
60 minut
Periodicita:
Jednorázový intenzivní kurz
Rozvrh hodin:
zobraz rozvrh
Počet studentů ve skupině:
2 – 5
Poznámka:
Začínáme v 9.30 hod. Studenti si mohou dle své potřeby udělat přestávku na oběd. K dispozici je mikrovlnka. Dá se jít na oběd do restaurace naproti studia. Končíme kolem 19-20.00 hod. Za prodloužený čas není žádný příplatek. Končíme až je dílo hotové.

Cena kurzu

Cena před slevou:
3 600 Kč
Cena po slevě:
3 240 Kč
Sleva:
10%
Ušetříte:
360 Kč
Cena zahrnuje:
V ceně je zahrnut veškerý materiál k výrobě tiffany stínidla, nástroje a nářadí a moje individuální péče. Zde opravdu hodně pomáhám. Toto stínítko si můžete doma nasadit na svoji lampovou nohu. Nebo si u mě dokoupit lampovou nohu a příslušenství.
Cena nezahrnuje:
Lampová noha, harfa (držák klobouku), kabel.

Proč, bez obav absolvovat tento kurz.

Tento kurz mám dokonale propracovaný. Už 20 let se zabývám návrhy a zhotovením tiffany lamp. A je to disciplína ve všech bodech náročná. Když jsem tento kurz připravovala, už jsem počítala s jedním dnem. Vyhověla jsem tak přání svých studentů, kteří jsou zaneprázdněni, např. svým podnikáním, nebo se prostě nemohou uvolnit na 2 dny, nebo nechtějí platit ubytování a jídlo, nebo mají jiné důvody. Proto jsem kurz koncipovala na jeden den a tak, aby kurz zvládl i začátečník. Takže jsem probrala svoje dlouholeté zkušenosti a uplatnila je v tomto kurzu, aby se student cítil příjemně a uvolněně. A postupně, krok za krokem bez problému zvládal jednotlivé kroky zhotovení tiffany klobouku. Když je potřeba, pomáhám. Nadšení a vděčnost mých studentů mě dává zpětnou vazbu, že se můj záměr povedl. Mnozí se vracejí na jiné kurzy, které zde také můžete najít.

Náplň a obsah kurzu

Tento kurz – Tiffany lampa je určen jak pro začátečníky, tak i pokročilé.

Proč si vybrat tento kurz

Tento kurz je určen jak pro studenty, kteří si chtějí udělat pohodový den plný tvůrčí energie, tak pro odborné pracovníky, třeba učitele, kteří mají možnost příspěvku od školy, nebo státu na rozvoj svého vzdělání. Také pro firmy, které chtějí podpořit své zaměstnance a udělat jim krásný den. Studenti, kteří se chtějí věnovat doma vitráži poradím.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro všechny věkové kategorie. Minimální věk účastníků je 12 let v doprovodu rodiče.
Kurz je učen pro začátečníky a pokročilé. Nikdo se nemusí bát, že by něco nezvládl. V průběhu kurzu názorně ukazuji a pomáhám. Připravuji i kurzy v Brně.

Cíl kurzu

Domů si odnesete krásný lampový klobouk, nebo celou lampu, jejíž motiv si vyberete z velkého množství návrhů, které jsou u mě k dispozici. Zakládám si na tom, aby to byl pro studenty čas strávený v pohodě, krásné pracovní a tvořivé aktivitě. Je pro mě radost vidět na závěr dne rozzářené oči studentů, že takovou náročnou práci zvládli. A zvládnou ji všichni, třeba i s mou pomocí.
Těm, kteří chtějí pokračovat sami ve výrobě vitráží věnuji hodně času a ukazuji na internetu, kde koupit sklo, cín a další pracovní pomůcky, nástroje a literaturu pro výrobu vitráží.

Obsah kurzu

Koncem roku jsme ateliér rekonstruovali tak, aby ve všech směrech vyhovoval výuce a práci mých studentů. 
Takže pojďme si udělat krásný den plný tvůrčí energie a radosti z podařeného díla a krásné tiffany lampy.
Co nás čeká:

 • Zde, v mé laskavé péči si povíme něco o výrobě skla a historii tiffany vitráže.
 • Návrhy, nebo představy můžete mít své, nebo si vyberete u mě z bohaté nabídky vzorů a nákresů.
 • Řekneme si něco historii, stavbě a konstrukci tiffany lamp.
 • Podle vybraného návrhu si vyrobíte a rozkreslíte šablonu na tiffany lampu.
 • vyberete si z nabídky barevné sklo podle svého vkusu.
 • Naučíme se techniku řezání skla, broušení jednotlivých kousků skla, oblepování, scínování.
 • A pak už si společně projdeme jednotlivými úseky výroby a montáže tiffany lampy od prvního řezání až po scínování, závěrečného patinování a leštění antioxidačním prostředkem.

 • A výsledek našeho snažení? Luxusní tiffany lampa.

V průběhu kurzu budu zodpovídat veškeré Vaše otázky a dozvíte se, kde nakoupit sklo a veškeré nářadí tak, abyste si mohli zřídit svoji dílnu a věnovat se tomuto krásnému uměleckému řemeslu. Poradím i ohledně literatury.
Sebou si přineste pracovní oděv, pokud možno pevné přezůvky a hlavně dobrou náladu a úsměv.

Místo výuky

MV studio, Milena Vykopalová

Centrála Prostějov
Vít. Nezvala 7, Prostějov

Kontaktovat

Telefon: 516 116 568


zvětšit mapu »


Kde uplatnit Poukaz

Místo:

v místě výuky (viz výše)

Datum:

viz poznámku

Čas:

Prosím, ozvěte se mi co nejdříve mailem, nebo mobilem. Děkuji.

Poznámka:

Poukaz platí 3 měsíce. Je potřeba se domluvit. Kurzy probíhají skoro každý týden.

MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – Lektor Milena Vykopalová
Lektor tohoto kurzu:

Milena Vykopalová

Lektorka vitráže a cínování šperků.

V mém uměleckém a sklářském ateliéru se zabývám návrhy a tvorbou vitráží, vícebarevných projektů, tiffany lamp a replikami starých originálních tiffany lamp a tvorbou autorských šperků. Na základě svých dlouholetých zkušeností jsem se rozhodla tuto radost, krásu a um z tvorby vitráže, předávat dál.
Koncem roku jsme ateliér rekonstruovali tak, aby ve všech směrech vyhovoval výuce a práci mých studentů.
Takže, pojďme si udělat krásný den plný tvůrčí energie a radosti z podařeného díla .

Certifikát, který získáte absolvováním:

Kurz vitráží

Fotografie z kurzu

MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – Před novým vybavením studia.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – U nových a k práci se sklem uzpůsobených stolů se krásně pracuje. A navazují se nová přátelství.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – To se to pracuje u nových stolů.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – Příjemná práce v novém ateliéru.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – Nově vybavený a přestavěný ateliér.  MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – Cínování.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – Velká radost.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – Pečlivé zhotovení všech dílů lampy.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – A tady je už také hujajá - dokončování lampy.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – No krása, že?MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – A zase, pečlivá práce na každém dílu.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – Nejmilejší práce, dokončování klobouku - patinování.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – Úplně první lampa zhotovená na kurzu.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – Závěrečné práce - hujajá.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – A skvost je na světě.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – Zátiší.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou – Další skvost.MV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvouMV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvouMV studio, Milena Vykopalová – Prostějov – Sobotní jednodenní kurz Tiffany lampy v Prostějově - domluvou

Pár slov o nás

Už přes 20 let se zabývám návrhy a zhotovením vitráží, jak klasických do olověných profilů, tak tiffany vitráží, které přivedl na svět slavný americký zlatník, umělec, malíř, sklářský výtvarník, král secesního designu Louis Comfort Tiffany.
Tato metoda, která je jemnější, než klasická vitráž, dovoluje zhotovovat velmi ceněné Tiffany lampy, vitráže, šperky a mozaiky, které také ve své dílně navrhuji a zhotovuji.

Proč si vybrat nás

Pro tuto práci je nezbytné používat luxusní vitrážové sklo, které se vyrábí v USA. U ručně dělaných skel může být cena až 10 000 Kč i více za m2. Takže dílo udělané z této nepřeberné škály barevných skel je luxusní. Přijďte se na tu krásu podívat.
Také mozaiky zhotovené tímto sklem jsou luxusní.
Na kurzu Cínovaný šperk mám připraveny ještě minerály, polodrahokamy a další materiál.
Na kurzu Americká vitráž používáme jen ty nejkvalitnější materiály od renomované anglické firmy RegaLead.

Jak se dostat na místo konání kurzu:

Doprava

Místo konání kurzu je blízko sjezdu z dálnice ,,Prostějov sever". Pokud by jel student autobusem, nebo vlakem, můžeme se domluvit na odvozu od autobusu, nebo vlaku k nám a večer zase odvoz k vlaku, nebo autobusu.

Jak uplatnit slevový Poukaz

 • Po zakoupení slevového Poukazu nás kontaktujte a dohodneme podrobnosti nástupu do kurzu.
 • Při kontaktu s námi musíte znát název kurzu a kód Poukazu; tyto údaje dostanete e-mailem po zakoupení kurzu tlačítkem "Koupit".

Platnost slevového Poukazu

Poukaz je platný 14 dnů od zakoupení. Během této doby nás kontaktujte a dohodněte se na podrobnostech nástupu do kurzu.

Podmínky získání slevy

 • Zakoupení Poukazu na slevu kurzu tlačítkem "Koupit"
 • Prokázání se jedinečným kódem Poukazu – dostanete e-mailem po zakoupení kurzu. Pokud se neprokážete kódem slevového Poukazu (nebo přímo poukazem), nemáte na slevu nárok.
 • Do 14 dnů po obdržení Poukazu nás musíte kontaktovat a do kurzu se přihlásit/zapsat.

Průběh zápisu do kurzu

Není třeba osobní zápis. Zakupte kurz a nahlašte nám (tel., mail) slevový kód Poukazu a přijďte přímo na první hodinu.
Koupit kurz

Slevu získáte zakoupením tohoto kurzu tlačítkem "Koupit kurz".

Název kurzu Volných míst
/ Poukazů
Cena po slevě
(sleva)
Začátek
kurzu
Rozsah
výuky
Kurz Americká vitráž (lepená) v Prostějově - domluvou. 8 Poukazů 1 890 Kč (10%) domluva 7 h (1x7h) dopoledne
Sobotní kurz Cínovaný šperk v Prostějově - termín domluvou 2 Poukazy 1 890 Kč (10%) domluva 7 h (1x7h) dopoledne
Sobotní kurz vitráží v Prostějově - termín domluvou 5 Poukazů 1 890 Kč (10%) domluva 7 h (1x7h) dopoledne
Napište nám, jaký kurz hledáte
Zajistíme ho se slevou a upozorníme vás
Příklad: AJ, půlroční kurz, začátečník, po-st večer

Odběr upozornění na nově přidané zlevněné kurzy lze kdykoliv odhlásit Váš e-mail nebude poskytnut nikomu jinému * = povinná položkaSlevyKurzů.cz Praha
SlevyKurzů.cz Brno
SlevyKurzů.cz Ostrava
SlevyKurzů.cz Plzeň
SlevyKurzů.cz Olomouc
SlevyKurzů.cz Liberec
SlevyKurzů.cz České Budějovice
SlevyKurzů.cz Hradec Králové
SlevyKurzů.cz Ústí nad Labem
SlevyKurzů.cz Pardubice
SlevyKurzů.cz Zlín
SlevyKurzů.cz Karlovy Vary
SlevyKurzů.cz Jihlava